Ga mee op zomerse weidewandeling!
Heb je zin in een heerlijke, zomerse namiddag buiten? Meld je dan snel aan voor onze weidewandeling op zaterdag 15 of zondag 16 augustus.
👉 MELD JE HIER AAN (Beperkt aantal plaatsen: min. 8, max. 15 deelnemers. Aanmelden verplicht.)
Tijdens dit gezellige Ambachtelijk Weekend trekken we er aan het einde van de middag samen op uit. We wandelen naar de zomerweide waar onze schapen – vers van hun scheerbeurt – heerlijk buiten lopen. Neem een kijkje bij de volwassen ooien of geniet van de lammetjes die in januari zijn geboren. Je zult je verbazen over hoe ontzettend hard ze gegroeid zijn! 🙂
Een tikkie droog, maar oersterk
Als het de komende tijd droog blijft, zal de weide tegen die tijd waarschijnlijk wel wat weghebben van een Hongaarse poesta. Maar geen zorgen: onze merinoschapen kunnen wel tegen een stootje! Het betekent hooguit dat we dit najaar een paar percelen opnieuw moeten inzaaien. Omdat de schapen het gras nu heel kort grazen, blijft er namelijk te weinig gewas over om na de eerste regenbuien weer goed uit te schieten. Een mooi inkijkje in het echte boerenleven!
Praktische informatie
- Wanneer: Zaterdag 15 of zondag 16 augustus
- Tijd: Aan het einde van de middag net na 16 uur
- Aanmelden: Volg de link
Wandel je met ons mee? Gezellig, tot dan!
Reserveer hier je kaartje(s)!!
- en een eindproduct:)










