Beschrijving
Reserveer je plek: De Smaak van de Oorsprong
Wil jij de rauwe werkelijkheid en de pure smaken van het boerenleven zelf ervaren? Ons exclusieve agenda-item De Smaak van de Oorsprong – BBQ & Weidewandeling staat officieel online! Op vrijdag 4 september gaan we samen met Richard (Green Forest BBQ & Grill) hands-on aan de slag rond het open vuur.
Dit is jouw kans om te leren buiten koken met écht, eerlijk lamsvlees. We starten aan de plancha, trekken de weide in om kruiden te sporen en sluiten af met een waanzinnig slow-cooked gerecht van de BBQ. Geen short cuts, wel het pure ambacht.
- Datum: Vrijdag 4 september 2026
- Tijd: 11:00 – 16:00 uur
- Ervaring: Hands-on (iedereen doet mee!)
- Begeleiding: Richard van Green Forest BBQ
- Inclusief: Al het lamsvlees, ambachtelijke bijgerechten én alle drankjes:
- Koffie (niet uit eigen tuin, wel lekker!)
- Verse kruidenthee (wél rechtstreeks uit onze eigen tuin)
- Puur appelsap (geperst van onze eigen appelbomen)
- Wilderland-drankjes (van Nederlandse bodem)
- Frisdrank (voor wie gewoon zin heeft in iets uit ‘de fabriek’)
Meld je direct aan
Er is een beperkt aantal plekken beschikbaar voor deze intensieve belevenis. Wil je erbij zijn? Wacht dan niet te lang en claim vandaag nog je plek rond het vuur!
De totstandkoming van deze unieke samenwerking en de ontwikkeling van onze nieuwe workshops is mede mogelijk gemaakt door het Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland, de Provincie Zeeland en LEADER.
Terugblik op de try-out
Nieuwsgierig naar hoe de voorproeverij is verlopen? Bekijk hier het uitgebreide blog dat wij schreven na de succesvolle middag: Lees het Blog over de unieke BBQ workshop & lunch in Zeeland.
Nieuwsgierig naar hoe de voorproeverij is verlopen? Bekijk hier het uitgebreide blog dat wij schreven na de succesvolle middag: Lees het Blog over de unieke BBQ workshop & lunch in Zeeland.
























